Haber

8. Uluslararası İstanbul Bunker Konferansı

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

8. Uluslararası İstanbul Bunker Konferansı Gemi Yakıt İkmalcileri Derneği’nin organizasyonu ile 10-12 Mayıs 2017 tarihlerinde The Ritz Carlton İstanbul ‘da gerçekleşecektir.


8. Uluslararası İstanbul Bunker Konferansı 10-12 Mayıs 2017 tarihlerinde The Ritz Carlton Istanbul ‘da Gemi Yakıt İkmalcileri Derneği’nin organizasyonu ile gerçekleştirileceği ve Gemi Yakıt İkmal (Bunker) sektörü ile ilgili 20 ülkeden 200 civarında delegenin katılmasının beklendiği konferansta, dünya limanlarında yürürlüğe giren ve girecek olan yeni sözleşmeler, kurallar ve uygulamaların mercek altına alınacağı duyurulmaktadır.

8. Uluslararası İstanbul Bunker Konferansı

Petrol piyasalarının gidişatı ve gelişmelerin bunker ürünlerine yansımalarının tartışılacağı konferansta, bunker kredi riskleri ve finans yöntemlerinin görüşüleceği, düşük kükürtlü yakıtlar, alternatif yakıtlar ve yeni nesil bunker ürünleri hakkında bilgilendirmeler yapılacağı iletilmektedir.

2016 yılında IMO düşük kükürtlü yakıtlara tüm dünyada (GLOBAL CAP) herhangi bir erteleme yapmadan 2020 yılında geçiş kararı aldığı ve konularında uzman, 9’u yurt dışından olmak üzere toplam 18 seçkin konuşmacının yer alacağı konferans boyunca, Dünya’nın bütün bölgelerinde faaliyet gösteren bunker ikmalcileri, traderlar, brokerler, survey/gözetim kuruluşları ile sosyal aktiviteler sırasında buluşma, tanışma ve görüş alışverişinde bulunma fırsatları olacağı iletilmiştir.

Aralarında Nigel Draffin, Robin Meech, Jason Silber ve Unni Einemo gibi pek çok değerli konuşmacıların bulunduğu tam katılımcı listesine www.istanbulbunkerconference.com  adresinden ulaşabililir.

8. Uluslararası İstanbul Bunker Konferansı’na kayıt olmak ve daha fazla bilgi almak için www.istanbulbunkerconference.com  adresini ziyaret edilebileceği veya 0216 345 18 00 numaralı telefondan Gemi Yakıt İkmalcileri Derneği‘nden detaylı bilgi alınabileceği bildirilmektedir.


Kaynak: Denizci Ticaret Odası, Görsel: Denizci Kulübü GYID